Volg ons op Social Media

Auto Nieuws

Deze Ferrari 250 GT gaat miljoenen opleveren tijdens veiling van RM Sotheby’s

Gepubliceerd

op

ferrari-250-gto-cabriolet-voorkant
Foto: RM Sotheby's

In augustus staan er bij RM Sotheby’s weer een aantal mooie veilingen op het programma. Deze schitterende Ferrari 250 GT Cabriolet zal er ook staan.

Ferrari maakte in de vorige eeuw vijftig cabriolets van de Ferrari 250 GT. Vier van die auto’s werden door Pininfarina gemaakt. Die kregen afgedekte koplampen en een andere grill aan de zijkant. Een van die auto’s wordt in augustus tijdens de Monterey Car Week van RM Sotheby’s verkocht.

Deze Ferrari is zeker niet de duurste auto die tijdens de Monterey Car Week wordt verkocht. Geschat wordt dat deze cabriolet 7 miljoen euro gaat opbrengen. In 2018 werd er een Ferrari 250 GTO voor 45 miljoen dollar verkocht. Daarmee zorgde de Italiaan in z’n eentje voor bijna 35 procent van de opbrengst van RM Sotheby’s. Het beroemde veilingshuis haalde toen in totaal 140 miljoen dollar op.

ferrari-250-gto-cabriolet-motor
ferrari-250-gto-cabriolet-interieur
ferrari-250-gto-cabriolet-achterkant-rechtsachter
ferrari-250-gto-achterkant
Reageer op dit artikel

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Formule 1