Volg ons op Social Media

Auto Nieuws

Lancia Delta S4 moet 550.000 euro opbrengen op Duitse veiling

Gepubliceerd

op

1985-lancia-delta-s4-stradale-rechtsvoor
Foto: RM Sotheby's

Deze Lancia is bijna niet te onderscheiden van de normale Golfjes of de Clio’s uit de vorige eeuw, maar niets is minder waar. Achter de bestuurdersstoel is de achterbank namelijk opgeofferd voor een 1,8-liter viercilinder die er dankzij een turbo liefst 500 PK uitwringt.

Deze Lancia Delta S4 uit 1985 is één van de 200 modellen die Lancia eind jaren ’80 moest bouwen om met de auto mee te mogen doen aan het Groep B-rallykampioenschap. Deze Lancia is om die reden zeer zeldzaam, wat is te zien aan het hoge prijskaartje.

Lancia Delta S4 Rally

550.000 euro

Volgende maand gaat de Lancia, met maar 2.000 kilometer op de teller, op een veiling van RM Sotheby’s in Duitsland onder hamer voor een geschatte opbrengst van 550.000 euro.

1985-lancia-delta-s4-stradale-zijkant
Reageer op dit artikel

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Formule 1