Connect with us

Auto Nieuws

Teambaas van Ferrari sluit combinatie Verstappen-Leclerc volledig uit

Published

on

Mattia-Binotto-ferrari-teambaas-2019-2020
Foto: Ferrari

Teambaas van Ferrari, Mattia Binotto, ziet de komst van Max Verstappen naar het team van Ferrari niet gebeuren zolang Charles Leclerc daar nog onder contract staat. De Italiaan voorziet alleen maar problemen als die twee in één team rijden.

“Ik ben opgegroeid in de sport in de tijd van Michael Schumacher bij Ferrari”, zegt Binotto tegen La Gazetta dello Sport. “Hij won toen de wereldtitels en naast hem reden Rubens Barrichello en later Felipe Massa. Ik geloof in die combinatie: Eén topcoureur en een coureur die races kan winnen en punten kan pakken. Zoals Mercedes nu heeft met Lewis Hamilton en Valtteri Bottas.”

“Ik geloof niet dat het wenselijk is om twee coureurs die in dezelfde fase van hun loopbaan zitten in één team te hebben. Twee coureurs van het niveau van Charles en Max, dat is enorm moeilijk om te managen”, besluit de Italiaan.

Click to comment

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Formule 1